10351.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Szent Ferenc. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel?, számozott (6/100), üvegezett keretben, 19x29,5 cm