10371.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Boemm Ritta jelzéssel: Gyerekek. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben. 33x25 cm