10361.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
AR (?) 66 jelzéssel: Kikötő vitorlásokkal. Olaj, vászon, 37x75,5 cm