Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 30

László Anna: Dürer 1498. Rézkarc, papír, számozott (25/9), lapon apró foltokkal, 9,5×9,5 cm
10602.

Rufpreis:
1 000 HUF
7 db ex libris, jelzéssel (pl. Radványi Román Károly) és jelzés nélkül, vegyes technika
10603.

Rufpreis:
2 000 HUF
9 db ex libris (Német Nándor, Stettner Béla, Nagy Árpád, stb.), vegyes technika és méret
10604.

Rufpreis:
2 000 HUF
6 db ex libris és kisgrafika (Fery Antal, Stettner Béla, Bajor Ágost), vegyes technika, papír, vegyes méretben
10605.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958):: Budapest - lépésben hajts! Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×6 cm
10606.

Rufpreis:
1 000 HUF
10607.

Rufpreis:
1 000 HUF
10608.

Rufpreis:
2 000 HUF
Petry Béla (1902-1996): ...Debrecen városában ütöm fel a sátorfámat. Klisé, papír, jelzett, 10×14 cm
10609.

Petry Béla (1902-1996): "...Debrecen városában ütöm fel a sátorfámat". Klisé, papír, jelzett, 10×14 cm

Rufpreis:
1 200 HUF
Trojan Marian József: Melzer János ex libris, akt, fametszet, papír, 9×6 cm
10610.

Rufpreis:
1 000 HUF
6 db rézkarc, jelzett (Nagy Árpád Dániel, Dániel Viktor, Török János), 5,5×9 cm
10611.

Rufpreis:
1 000 HUF
11 db ex libris, közte Munk Péter, Nagy János, Winterstein Frigyes, stb.
10612.

Rufpreis:
1 200 HUF
14 db ex libris, jelzéssel és jelzés nélkül, vegyes technika, papír
10613.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF