15617.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. 54 fekete-fehér fotóval és 4 színes ábrával illusztrált. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.