2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Lelki kincs. Imádságos- és énekeskönyv a keresztény kath. ifjuság számára. Bp.-Kevelaer, 1929, Jansen Károly, 384 p. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel, vászonborítású kartontokban.