15029.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Zoltai Lajos: A debreceni viselet a XVI-XVIII. században. Az "Ethnographia" füzetei 8. sz. Bp., 1938, "Ethnographia",(Karcag, Kertész József-ny.) 64 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, fotlos.