15041.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Vegyes Világjárók könyvtétel, 2 db. Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 26 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és kijáró lapokkal. + Vilhjalmur Stefansson: Amerika legészakibb tájain. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 28 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés kopott állapotban.