15059.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
9
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Fekete-fehér illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, jó állapotban. + Fricsy Ádám: Levelek a hódoltsági Pécsről. 1613-1629. Baranyai Levéltári Füzetek 17. Pécs, 1982, kn. Kissé kopott, foltos papírkötésben, de egyébként jó állapotban.