Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., é.n., Élet. Kiadói papír kötésben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Cholnoky-Jeno-Foldrajzi-kepek-Bp-en-Elet-Kiadoi-papir-kotesben-kopott-boritoval-~II2362595
2362595
15051
391
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., é.n., Élet. Kiadói papír kötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, a gerincen pici sérüléssel.
: karap_norbert