17184.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Vadász Elemér: Elemző földtan. Szerk.: Jakucs Lászlóné. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, gimnáziumi könyvtári példány, kissé kopott gerinccel.