17170.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1981,Natura. Első kiadás. 1150 színes képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.