17158.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Hétjegyű közönséges logarai az 1-től 108000-ig terjedő számoknak. Összeállította: Tr. Schrön Lajos. Tizenkettedik kiadás. Braunschweig, 1873, Vieweg Frigyes fia. Félvászon kötésben, sérült állapotban.