17154.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Bp., é.n., Hyppokrates. Sérült kiadói egészvászon kötésben, firkával.