17139.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 600 HUF
Dr. Hollendonner Ferenc: A fenyőfélék fájának összehasonlító szövettana. II. köt.: táblák. Kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1913, Pátria, 2 p.+ XL (A táblák előtt feliratos hártyapapírral) t. Átkötött félvászon-kötéssel, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.