17144.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A magyar állattani irodalom ismertetése. III. 1891-1900. Szerk.: Szilárdy Zoltán. Bp., 1903, Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötésben.