Ákos István: Krisztus urunk a szenvedők között. Budapest, 1942, Római... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1500006/Akos-Istvan-Krisztus-urunk-a-szenvedok-kozott-Budapest-1942-Romai-kat-tabori-puspokse~II2164006
2164006
16582
391
Books: Military
Beschreibung: Ákos István: Krisztus urunk a szenvedők között. Budapest, 1942, Római kat. tábori püspökség. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban.
: kozár_edit