Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul.
Budapest, 1911, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival. Kopottas, illusztrált kiadói félvászon kötésben. Néhány lap foltos, a borító kopott.