Kolumbus Kristóf. Amerika fölfedezése. Az ifjuság számára szerkesztette: Dr. Brózik Károly. Bp.,1888,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (szímes litográfia) t.+ 4 sztl. lev. +329+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.