Ezüst mesekönyv. A világ legszebb meséi. Meséli: - -. Deák Ferenc rajzaival. Bukarest, 1975, Kriterion, 181 p.+12 (színes, egészoldalas képtáblák) t. Kiadói kopott félvászon-kötés.