Bücher: Jura

Zahl der Lose: 11

1901-1903 Igazságügyi javaslatok tára. Az igazásgügyi közlöny melléklapja. I. évf. 1. sz., II. 1-2. sz., III. évf. 3. sz. Kiadja a M. Kir. Igazságügyministerium. Bp., 1901-1903, Pesti Könyvnyomda Rt., 251; 725; 179-505 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lappal, egy lap alján ceruzás bejelöléssel. Ritka!
15656.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
1945 Az igazoló eljárás újabb szabályai. Előszót írta: Szűcs János. Összeáll. és magyarázattal ellátta: Fenesi Ferenc és Káldi István. Pótfüzet a Mit kell tudni az igazoló eljárásról c. könyvhöz. Bp.,1945, Békeffy, 24 p.
15657.

1945 Az igazoló eljárás újabb szabályai. Előszót írta: Szűcs János. Összeáll. és magyarázattal ellátta: Fenesi Ferenc és Káldi István. Pótfüzet a "Mit kell tudni az igazoló eljárásról" c. könyvhöz. Bp.,1945, Békeffy, 24 p.

Rufpreis:
1 000 HUF
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15658.

Rufpreis:
1 200 HUF
László Pál (szerk): A bélyegek és illetékek, valamint a díjak iránti törvények és szabályok. Bp., 1910: Grill. Kiadói egészvászon kötésben
15659.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15660.

Rufpreis:
1 000 HUF
Leyret Henrik: Magnaud a jó bíró. Bp., 1908. Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben
15661.

Rufpreis:
800 HUF
A Magyar Népköztársaság Büntető Törvénykönyve. Szerk.: dr. Popovics Béla. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon-kötésben.
15662.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Tarr György: Élet és egészség, orvos és beteg, jog és erkölcs, az emberi méltóság fogalom szférájában. (Az orvoslási jog vázlata). Bp, 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15663.

Rufpreis:
800 HUF
Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a gerincen kis sérülés)
15664.

Rufpreis:
1 400 HUF
Corpus Juris Hungarici 1875-76; 1882-83. kötetek. 2 db. Sérült, megviselt kötésben
15665.

Rufpreis:
1 600 HUF
15666.

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF