Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.