Siddur Meirat Einayim. Tel-Aviv, 1956, Sinai Publishing. Zsidó imaköny... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1500014/Siddur-Meirat-Einayim-Tel-Aviv-1956-Sinai-Publishing-Zsido-imakonyv-kisse-kopott-felvaszon~II2031381
2031381
17279
391
Books: Judaica
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Siddur Meirat Einayim. Tel-Aviv, 1956, Sinai Publishing. Zsidó imakönyv, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor