Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 35

17259.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17260.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
17261.

Rufpreis:
8 000 HUF
Tóth Marcell: A Király utcától a Király utcáig. Zsidósors egy fotóhagyaték alapján .Szeged, 2020. Areion. Kiadói papírkötésben
17262.

Rufpreis:
4 000 HUF
17263.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
17264.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Kiss Arnold: Sámuel Hanagid Ibn Nagdéla. Népszerű Zsidó Könyvtár 20. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1925,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Bíró Miklós-ny.], 68+4 p. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott borítóval.
17265.

Rufpreis:
2 000 HUF
Max Nordau: Írások a cionizmusról. Ford. és bevezette: Mohácsi Jenő. Népszerű Zsidó Könyvtár 21. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1930,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Bíró Miklós-ny.], 52 p. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán apró sérüléssel.
17266.

Rufpreis:
2 000 HUF
B. Eötvös József: A zsidók emancipatiója. Bánóczi József előszavával. Népszerű Zsidó Könyvtár 1. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp., 1922,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Globus-ny.], 63+1 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, a hátsó kötéstáblán folttal.
17267.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mezey Ferenc: Rajzok a magyar zsidó életből. Népszerű Zsidó Könyvtár 15. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1925,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Globus-ny.], 45+3 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
17268.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pap Károly: Zsidó sebek és bűnök. Vitairat. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1935, Kosmos, 87 p. Kiadói papírkötés, a címlap és az elülső szennylap hiányos, a papírborító elvált a könyvtesttől, a borító kopott, foltos, a gerincen kis hiányos, megviselt állapotban.
17269.

Pap Károly: Zsidó sebek és bűnök. Vitairat. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1935, "Kosmos", 87 p. Kiadói papírkötés, a címlap és az elülső szennylap hiányos, a papírborító elvált a könyvtesttől, a borító kopott, foltos, a gerincen kis hiányos, megviselt állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
18
Gerő Ödön: Emlékezések zsidó magyar értékekre. Bp., 1933. Budai Izraelita Hitközség. Három tanulmány, többek közt Perlmutter Izsákról és Alexander Bernátról. Kiadói papírborítóval, sérült. 27p.
17270.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF