Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Csergezán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1500009/Palfalvi-Nandor-Hajnali-osvenyeken-Sportvadaszok-konyve-Csergezan-Pal-illusztracioiva~II2358780
2358780
17129
391
Books: Hunting
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
: karap_norbert