Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. [Bp.,én., Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1500009/Csatho-Kalman-Tavasztol-tavaszig-Egy-iro-vadaszemlekei-Bp-en-Szepirodalmi-Konyvkia~II2359032
2359032
17122
391
Books: Hunting
Beschreibung: Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. [Bp.,én., Szépirodalmi Könyvkiadó.] Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.
: nagy_andras