Désiré de Bernáth: Cléopátre. Se Vie - Son Régne. Traduction Francaise revue par André Leval. Paris,én.,Félix Alcan. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, sérült gerinccel és sérült kötéssel.