Claser Tadeusz-Burdajewicz Stainslaw : Dísznövények betegségeinek és k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500008/Claser-Tadeusz-Burdajewicz-Stainslaw-Disznovenyek-betegsegeinek-es-kartevoinek-atlasza-hn~II2365023
2365023
17092
391
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Claser Tadeusz-Burdajewicz Stainslaw : Dísznövények betegségeinek és kártevőinek atlasza. hn., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Ford.: Sass Béla. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
: hsz