Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 38

Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve, III. kötet. Pest, 1856, Herz János. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
17077.

Rufpreis:
5 000 HUF
Christopher Brickell: Dísznövény enciklopédia. Az angol királyi kertészeti társaság kézikönyve. Szerk.: Jane Aspden/Száraz M. György. Bp., 1993, Pannon Könyvkiadó. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
17078.

Rufpreis:
6 000 HUF
Hérics-Tóth Jenő: Gyümölcsök és főzelékek konzerválásának kézikönyve. Az ipar és a háztartás részére. Bp., 1926, Pátria, 302 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, az utolsó pár lapon gyűrődéssel, egy-két kissé foltos lappal, Ilkovics Büffé-Étterem. Bp., VI. Berlini-tér 2. + Benczéné Láng Irén: Gyümölcs és zöldség eltevés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv receptekkel. Szerzői kiadás. Putnok, 1932, S. Tapody-ny., 96 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, aláhúzásokkal, foltos lapokkal, rossz állapotban.
17079.

Hérics-Tóth Jenő: Gyümölcsök és főzelékek konzerválásának kézikönyve. Az ipar és a háztartás részére. Bp., 1926, "Pátria", 302 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, az utolsó pár lapon gyűrődéssel, egy-két kissé foltos lappal, "Ilkovics Büffé-Étterem. Bp., VI. Berlini-tér 2." + Benczéné Láng Irén: Gyümölcs és zöldség eltevés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv receptekkel. Szerzői kiadás. Putnok, 1932, S. Tapody-ny., 96 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, aláhúzásokkal, foltos lapokkal, rossz állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
51
A Mezőgazdasági Nagyüzemek Gépei. Bp., 1979, Agrotröszt. Kiadói papírkötés,
17080.

Rufpreis:
1 600 HUF
Csepregi Pál: A szőlő metszése. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. + Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17081.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fenyves Pál: A gyümölcsfák ápolása. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban. + Prohaszka Ferenc: Szőlő és bor. Tizenegyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1986 Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17082.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyar Gyula: A rózsa termesztése. I. rész. A nemes rózsák oltási alanyai. Magyar Kertészet Kézi Könyvtára 1. füzet. Szerk.: Darvas Ferenc és Füredi Jenő. Kertészeti Lapok kiadása. Cegléd, 1925, Sárik Gyula-ny., VII+59 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval és gerinccel.
17083.

Rufpreis:
1 200 HUF
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi. Az 1892-es második, javított kiadás, REPRINT kiadása. Kiadói kemény-kötésben.
17084.

Rufpreis:
1 000 HUF
17085.

Rufpreis:
1 000 HUF
17086.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Weck frissentartója. Főzzünk tartalékba. Használati utasítás és receptek a Weck berendezésekhez mindennemü élelmiszer frissentartására. hn., én., Weck cég kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17087.

Weck frissentartója. Főzzünk tartalékba. Használati utasítás és receptek a "Weck" berendezésekhez mindennemü élelmiszer frissentartására. hn., én., Weck cég kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

Rufpreis:
1 200 HUF
Domokos János: Virágoskert. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Szerk.: Gonda Pál, illusztrációk: Balogh András. Kissé szakadt papírkötésben.
17088.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF