16647.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta: Lázár Béla.Bp., 1922, Pantheon, 194+2 p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett felső lapélekkel, apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.