Bernhard Degenhart: Antonio Pisanello. Wien, 1942, Verlag Anton Schrol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/Bernhard-Degenhart-Antonio-Pisanello-Wien-1942-Verlag-Anton-Schroll-Co-Fekete-feher-kepekke~II2361777
2361777
16664
391
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Bernhard Degenhart: Antonio Pisanello. Wien, 1942, Verlag Anton Schroll & Co. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Aranyozott félvászon kötésben, papír védőborítóban. Jó állapotban.
: pelikán_kristóf