Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Évkönyve az 1929. évre. Bp., 1929, Orsz. Magyar Képzőműv. Társ. Athenaeum ny. Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.