A Nemzeti Múzeum érem és régiségosztálya. Ismertetik az osztály tisztviselői. Bp., 1902, Hornyánszky Viktor, 104 p.+2 t. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kopott félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.