Török Sándor: Vidéken volt primadonna és más kisregények. Bp., 1959, Magvető. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. A szerző, Török Sándor (1904-1985) író által Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-díjas író, költő részére dedikált példány.