Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések Fohászok és imák. Pest, 1867, Hecke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Tompa-Mihaly-Olajag-Elmelkedesek-Fohaszok-es-imak-Pest-1867-Heckenast-Gusztav-Kiadoi-~II2362420
2362420
17432
391
Beschreibung: Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések Fohászok és imák. Pest, 1867, Heckenast Gusztáv. Kiadói bőr kötés, aranyozott lapszélek, foltos lapok, kissé kopottas állapotban.
: nagy_andras