17413.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Petőfi Sándor: Petőfi összes költeményei I-IV. köt. I. köt. : Elbeszélő költemények. II-IV. köt.: Kisebb költemények. Bp., én., Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal, két gerincen kisebb sérüléssel.