Paul Géraldy: Szeretni. Ford.: Szini Gyula. Genius Új Termés VIII. köt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Paul-Geraldy-Szeretni-Ford-Szini-Gyula-Genius-Uj-Termes-VIII-kot-Bp-en-Genius-VIIIplus~II2365334
2365334
17491
391
900
Beschreibung: Paul Géraldy: Szeretni. Ford.: Szini Gyula. Genius Új Termés VIII. köt. Bp., én., Genius, VIII+175 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
: sza