17576.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Illés Béla: Fegyvert s vitézt éneklek. Bp.,1949, Révai. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Első kiadás. A szerző, Illés Béla (1895-1974) Kossuth díjas író, újságíró által Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-díjas író, költő részére dedikált példány.