17484.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Gárdonyi Géza: Tizenkét novella. Bp., é.n, Dick Manó. Harmadik kiadás. Kiadói, álbordázott, festett, dúsan aranyozott egészvászon dÃszkötésben, sérült gerinccel. Számozott (1590.) példány!