17465.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Gabányi Árpád: Arczisme. Bp., 1893., Könyves Kálmán, 94+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzőkkel, több bekötött plusz oldallal, rajtuk különféle jegyzetekkel, pl.: asztrológiával.