17417.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
9
A Petőfi Könyvtár 14 kötete: Bp., 1908-1911, Kunossy, Szilágyi és társa Könyvkiadóvállalat. Díszes, szecessziós, festett vászonkötésben,többnyire viseltes állapotban, kopott gerincekkel