Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 292

Teljes magyar-eszperantó szótár. II. rész: Magyar-eszperantó szótár. II. Parto. Hungara-Esperanta. Összeáll.: Tomán János. Bp., 1927, Magyarországi Eszperantista Munkások Egyesülete. Felvágatlan példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17434.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kós Károly: Budai Nagy Antal históriája. Kolozsvár, Méhkas diákszövetkezet. 56p. Fűzve, papírborítékban. Jó állapotban
17435.

Rufpreis:
2 000 HUF
17436.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Török Sándor: Vidéken volt primadonna és más kisregények. Bp., 1959, Magvető. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. A szerző, Török Sándor (1904-1985) író által Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-díjas író, költő részére dedikált példány.
17437.

Rufpreis:
2 400 HUF
17438.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Langer Mór: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar könyvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H., 1 t.+192+2 p. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban, ceruzás jegyzetekkel, volt könyvtári példány.
17439.

Rufpreis:
2 000 HUF
17440.

Rufpreis:
4 000 HUF
Baráth Ferenc: Aesthetika. Bevezetésül verstannal. Bp., 1886, Franklin, XIII+1+2+1+392 p. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült kötéssel, egy lap hiánnyal (369/370), egy lapon aláhúzásokkal, névbélyegzőkkel, megviselt állapotban.
17441.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kolligátum, 4 műből, egybekötve:  Nemes Nagy Zoltán: A hipnotizálás. Bp., 1925, Aesculap, 24, 25-122+6 p.;  özv. Dominits Gyuláné: A jóstehetség. Bp., 1922, Révai, 8 p.;  Alexy E.: Mágia. Fehér mágia - Fekete mágia - Kabbala. Hn., én., nyn., címlap, 30+2 p.;  Nemes Nagy Zoltán: Vita sexualis. Az ember nemi élete. Bp., 1926, Aesculap, 304 p.  Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
17442.

Rufpreis:
1 800 HUF
22
Aage Madelung: A megbélyegzettek. Ford.: Ifj. Bókay János. Bp., 1922, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon bélyegzéssel.
17443.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kolligátum 3 műből, egybekötve:   Nemes Elemér: Hipnotizmus. Suggestiv és hipnotikus hatások a nevelésben. Bp.,én.,Rózsavölgyi, 95 p.;  Tower V.: A hipnotizmus elméleti, gyakorlati, pedagógiai, orvosi és büntetőjogi szempontból. Kőszeg, 1926, Rónai Frigyes, 109+3 p.;   Szombati Sándor: Narkosis. Verebély Tibor előszavával. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 146 p.;  Álmoskönyv. A színek jelentése. Hónapok jelentősége. Tenyérjóslás. Összeáll.: Homoródy József. Kiadja: Havas Rezső. Bp., én., Hungária-ny., 93+3 p.   Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
17444.

Rufpreis:
1 800 HUF
Heine: Dalok könyve. Bp., 1904, Atheneum. Ford: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott állapotban.
17445.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF