Annette von Droste-Hülshoff: Die Judenbuche. Ein Sittengemälde aus dem gebirgichten Westfalen. München, 1921., Rösl&C. Német nyelven. Illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.