Propaganda, Politik

Zahl der Lose: 23

Treue Verbündete! / Central Powers propaganda with Wilhelm II, Ferdinand I of Bulgaria, Mehmed V, Franz Joseph (fl)
24330.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF
16
1839-40 évi pozsonyi magyar alsótábla ülésterme / 1839-40 Hungarian Parliament in Bratislava (EK)
24331.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF
1912 Jelenetek a nemzeti küzdelem nehéz napjaiból. Képviselők kihurcoltatása, melyért Tiszát éri a nemzet átka. Herkó Péter kiadása (EM)
24332.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
2 400 HUF
Magyar ellenes szlovák propaganda / Slovenská slava v Ceskoslovenskej Republike / Czechoslovak unity, Slovakian Anti-Hungarian propaganda, Ferdis Juriga (EB)
24333.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
5 000 HUF
Magyar szocreál munkás propaganda: Csepeli I. számú ipari tanulóintézet fiataljai, Turi Gábor kiváló géplakatos iparitanuló oktatja tanulótársait az MTH I. sz. tanintézetében (Csepel) - 2 db modern képeslap (Művészeti Alkotások)
24334.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Magyar szocreál propaganda: a Honvéd Kossuth Akadémia első tisztavatása (1948. augusztus 19.), középületeink május 1-i díszben (Budapest) Világ proletárjai egyesüljetek! Éljen a világ dolgozóinak harcos egysége - 2 db modern képeslap
24335.
Materialzeichen

Magyar szocreál propaganda: a Honvéd Kossuth Akadémia első tisztavatása (1948. augusztus 19.), középületeink május 1-i díszben (Budapest) "Világ proletárjai egyesüljetek!" "Éljen a világ dolgozóinak harcos egysége" - 2 db modern képeslap

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
14
Magyar szocreál munkás propaganda: Nádudvari Sztálin TSz. leghorn tenyészete, Lantos Erzsébet szentesi ipari tanulólány - 2 db modern képeslap (Művészeti Alkotások)
24336.
Materialzeichen

Magyar szocreál munkás propaganda: Nádudvari "Sztálin" TSz. leghorn tenyészete, Lantos Erzsébet szentesi ipari tanulólány - 2 db modern képeslap (Művészeti Alkotások)

Rufpreis:
2 400 HUF
1902 A Zászló Bizottság (Országos Nemzeti Szövetség, az amerikai magyarságnak küldött zászlaja): Rákos Jenő, Balás Árpád, Buday Barna, Zseni József, Bujanovics Sándor. Balog, Lnrovitz & Co. / Hungarian Flag Committee of the flag sent to the American Hungarians. Art Nouveau, Hungarika / Hungarica (felszíni sérülés / surface damage)
24337.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF
Felelősek vagyunk valamennyi gyermekért, a fehérekért és feketékért egyaránt; kiadja a Magyar Nők Demokratikus Szövetsége, kommunista propaganda lap / Hungarian communist propaganda postcard, white and black children
24338.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
1 800 HUF
MKP VII. Ker. Szervezet Falujárói, cél a párt népszerűsítése munkásmozgalmi szempontból - 2 db eredeti fotó, Ritter Győző fényképész felvétele / Hungarian Communist Party propaganda - 2 original photos
24339.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1920 Volksabstimmung in Kärnten / Carinthian plebiscite propaganda, referendum, coat of arms, voting, Verlag Göth s: Kutzer (EK)
24340.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF
Száz polgár egy sorba, Megy a választásra... Választási emlék 1901-ből / Hungarian elections, humour. litho
24341.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF