11168. 390. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán alátét vagy alj, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d. 8,5 és 6,5 m
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras