11261. 390. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Unterweissbach porcelán tálka, aranyszínű-fekete dekorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 15,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert