11309. 390. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 200 HUF
0 HUF
Triptis német porcelán csésze aljjal, virág mintás dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 5,5 cm. alj d: 11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert