Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített 2 db porcelán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-dekorral-diszitett-2-db-porcelan-talka-Matricas-jel~II2350805
2350805
11172
390
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített 2 db porcelán tálka. Matricás, jelzett, minimális kopással. 14x12,5 cm
: karap_norbert