11207. 390. Gelaufene Fernauktion Porzellan
800 HUF
0 HUF
'Budapest' feliratú, háromszögletű, Aquincumi porcelán tálka és csészécske, matricás, jelzett, kopott,10x10x10 cm, 6x6x6x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert