2 db Herendi kék virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett (1839-193... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/2-db-Herendi-kek-virag-mintas-tal-Kezzel-festett-jelzett-1839-1939-jubileumi-jelzes-ke~II2343814
2343814
11119
390
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: 2 db Herendi kék virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés),, kevés kopással. 38x28 cm 15x19 cm
: karap_norbert